Eğitmenlerimiz

Murat Kökey (KURUCU- AKÜ & HACETTEPE ÜNİ. DEVLET KONSERVATUVARI)

      1985 Sivas doğumlu olan Murat Kökey.1993 yılında Musa Eroğlu Müzik Merkezinde bağlama eğitimine başlayarak müzik hayatına ilk adımlarını atmış 4 senelik bir bağlama eğitimi sonrasında aynı müzik merkezinde Gürol Sezgin den gitar dersleri almış ve batı müziğine yönelmeye başlamıştır.aldığı eğitim ile lise mezuniyetinden sonra özel gitar dersleri ve bunun yanı sıra bir müzik eğitim kurumunda gitar eğitmeni olarak çalışma hayatının ilk adımlarını atmıştır.ilk hedefi olan konservatuar sınavı için yoğun bir çalışma içerisine girmiş ve ünlü gitarist Murat İşbilen den klasik gitar dersleri almaya başlamıştır.bu süreç içerisinde bir çok konser vermiş hedefi için emin adımlarla sınav çalışmalarını devam ettirmiştir.2005 yılında Hacettepe Devlet Konservatuarı y.z gitar ana sanat dalı bölümünü 1. Olarak kazanmış,çalışmalarının ve azminin sonucunu iyi bir şekilde almıştır.Aynı yıl içerisinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı batı müziği keman ana sanat dalı ve piyano ana sanat dalı olmak üzere sınavda gitarı ile gösterdiği becerisinden ötürü yine derece ile iki bölümü birden kazanmış ve keman ana sanat dalı bölümünde okumayı tercih etmiştir ve öğrenim hayatına başlamıştır.hacettepe devlet konservatuarı y.a gitar ana sanat dalı bölümünde ünlü gitarist Ahmet kanneci ile çalışmalarını sürdürürken afyon Kocatepe üniversitesi devlet konservatuarı batı müziği keman ana sanat dalı bölümünde hicret çöl’den keman ünlü kompozitör Yusuf miriçli’den armoni seyran gaffarov’dan müzik tarihi,gibi değerli isimlerle müzik eğitimini sürdürürken 2008 yılında yoğun bir çalışma ile Royal Academy (İngiliz kraliyet müzik okulu) 4. Aşama keman sınavına girerek taktirname almış bir kez daha kendini kanıtlamıştır.eğitim hayatı boyu süresinde birçok konser vermiş,afyon Kocatepe üniversitesi devlet konservatuarı yaylı çalgılar öğrenci orkestrasında görev almış,çeşitli illerde konserler vermiş aynı zamanda oda orkestralarında çalışmış,oda müziği konserleri vermiştir.2009 yılında mezun olmuş ve kendi müzik kuruluşu olan KÖKEY MÜZİK eğitim merkezini kurmuş ve Yaşamının bir yerinde amatör ya da profesyonel olarak müzik olmasını arzu eden, her yaştaki müzikseverin çabasına paralel olarak, sağlam bir müzik altyapısı ve eğitimi vermek, öğrenmekten ve öğrendiklerini sergilemekten keyif almalarını sağlamak, grup çalışmalarına ve paylaşıma açık olmalarına katkıda bulunmak için hala çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğukan Uçucu (ELEKRO GİTAR- BAS GİTAR)

       1992 Ankara doğumlu Doğukan Uçucu müziğe ilk adımı bağlama dersleri alarak başlamıştır. 12 yaşında bağlama çalmaya başladıktan sonra,lise öğrenimini Elvankent Bilgi Anadolu Lisesi’nde sürdürürken bas gitar ve elektrogitara başlayan, çalışmalarını sürdürürken,liselerarası yarışmalara hem icra hem de beste dallarında katılıp başarı elde etmiştir.Bu sırada sayısız etkinlik ve konserlerde de performanslarını sürdürmüştür. 2010 yılında Bilgi Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra,Gazi Üniversitesi İktisat bölümünü kazanmıştır. Gazi Üniversitesi’nde iktisat öğrenimine devam ederken kendisini sürekli geliştirmeye önem vermiş etmiş ve bu yönde  gitar, elektrogitar,bas gitar ile çalışmalarına beste,sahne,eğitmenlik ve profesyonel kayıt müzisyenliği anlamında devam etmiştir. Eğitmenlik alanında sistemli,teorik ve teknik eğitimi bir arada götürmeye her zaman önem veren,öğrencilerinin ezberlemekten ziyade gerçekten ‘öğrendiği’ bir yol izlemeyi ilke edinmiştir. 2015 yılının ağustos ayında,planlı ve sistemli eğitime verdiği önemle bilinen Kökey Müzik kurumu ile iletişime geçmiş ve burada gitar,elektrogitar ve bas gitar eğitmenliğine başlamıştır.
2015 ağustos  ayı itibari ile Doğukan Uçucu, kurumumuz bünyesinde öğrenmeye,geliştirmeye,çözümlemeye ve tüm bunlarla beraber öğrencilerimizin keyif alarak eğitimlerini sürdürdükleri,sosyal yaşamlarında daha özgüvenli ve aktif birer birey olmalarına destek verecek programlarımızla çalışmalarına devam edecektir. 

HİLAL KELKİT

2004 yılında keman dersi almaya başladım.Eğitimimi Ergün Çağlar ile devam ettirdim.
2010 yılında Kırıkkale güzel sanatlar lisesine eğitimimi devam ettirmek için başladım.
4 sene orda okuduktan sonra müzik okullarında eğitim vermeye başladım. 1 sene  eğitim verdikten sonra Kırıkkale Güzel Sanatlar Fakültesine başladım. Üniversiteyi kazandığım ilk sene müzik okullarında ve Özel Eğitim Merkezlerinde Ders vermeye devam ettim. Şuan Konservatuvar 3. Sınıf öğrencisiyim ve Kökey Müzik Akademide öğretmenlik yapmaya devam ediyorum .

ASLI CAN TAŞ (ŞAN - PİYANO) Selçuk Üniversitesi KONSERVATUIVAR

   1994 Ankara doğumluyum. Müziğe 2008 yılında Yakup Kivrak öncülüğünde Allegro Muzik Merkezi'nde eğitim alarak başladım, 2009 yılında ise ASS Müzik Merkezi'nde Bilal Erdem eğitiminde yan flüt dersi aldım. 3 yıl boyunca ASS Muzik Merkezi'nde yan flüt derslerine devam ettim, daha sonra kulak eğitimi derslerine başladım ve 1 yıl boyunca Müzeyyen Demirci ile konservatuvar ve üniversitelerin muzik bölümlerine hazırlanma fırsatım oldu. Mehmetçik Lisesi'nden mezun olduğum 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Opera Anasanat Dalı Şan bölümünü kazandım. Lisans eğitimime DOB Sanatçısı İpek Boler'in şan ögrencisi olarak devam ettim. Włodzimierz Zalewski gibi çeşitli isimlerle Masterclass calismalarina katıldım. Kısa bir süre ise DOB Sanatçisi Ferda Yetişer'den şan, Barış Uğun'dan ise piyano eğitimi alma fırsatım oldu. Şan eğitiminin yanı sıra lisans süresince piyano, sahne, dans gibi çeşitli eğitimler aldım. Şu an aktif olarak kökey müzik eğitim merkezinde eğitmen olarak çalışma hayatıma devam ediyorum.

FATİH ÇİFTÇİ (KEMAN) Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları

1994 yılında Ankara'da doğdum. Keman eğitimine lisede okuduğum zamanlarda başladım. 2013 yılında Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinin Müzik Bölümüne kayıt yaptırdım. Üniversite bünyesinde çeşitli festivallere ve etkinliklere katıldım. Birçok eğitmenle ve müzisyenle tanışma imkanı buldum. Kendimi her anlamda geliştirmeye devam ediyorum ve öğrendiklerimi sanatsever bireylere aktarıyorum.

EREN BOZKURT (BAĞLAMA -THM ŞAN) A.K.Ü. DEVLET KONSERVATUVARI

1987 yılında İzmir'de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir'de aldı. 2006 yılında birincilikle kazandığı Afyonkocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarını birincilikle bitirdi. Yüksek lisans ve pedagojik formasyon eğitimini bu üniversitede alan sanatçı Kökey Müzik kurslarında bağlama, şan ve konservatuvar hazırlık dersleri vermektedir.